POLSKA GALA BMX 2013 organizowana przez Jamaj Events to podsumowanie BMX’owego sezonu w Polsce. Nagrody zostają wręczane zawodnikom 6 głównych kategorii już od 4 lat.Do 10 października do godziny 23:59 czekamy na zgłoszenia zawodników w poszczególnych grupach. Propozycje prosimy wysyłać wraz z załączonymi linkami lub filmami na maila ze strony www.jamaj.org

Od 11 października ruszamy z głosowaniem na najlepszych zawodników sezonu. Każdy będzie mógł oddawać głosy co 24 godziny. Głosowanie trwało będzie do 5 listopada . Głosy publiczności i internautów uznane zostaną jako oddzielny sędzia którego punktacja dodana będzie do wyników pozostałych członków jury.

Spośród zgłoszonych zawodników elitarne jury wraz z pomocą internautów wyłoni grupy do ostatecznej rozgrywki, z których wybierze najbardziej ich zdaniem liczących się riderów i event roku 2013.

Finał imprezy będzie miał miejsce 16 listopada w warszawskim klubie 1500m2 gdzie wręczone zostaną statuetki oraz pozostałe nagrody od sponsorów.

Tego dnia, poza oficjalną imprezą oraz wręczeniem nagród dla najbardziej zasłużonych zawodników 2013 roku, obejrzeć będzie można wystawy zdjęć czołowych polskich fotografów, premierowe projekcje filmów z rodzimej sceny bmx oraz wziąć udział w zawodach na specjalnie przygotowanej przeszkodzie street.

W trakcie imprezy nie zabraknie również innych atrakcji dla publiczności! Do zgarnięcia będzie masa nagród i fantów od sponsorów w licznych konkursach i loteriach gdzie każdy z biletem będzie brał udział w losowaniu.

Zupełnie nowym punktem Polskiej Gali Bmx będą targi firm związanych z bmxami.,W klubie 1500m2 rozstawione zostaną stoiska producentów ubrań oraz części rowerowych a specjalnie na ten dzień przygotowane zostaną promocyjne ceny dla uczestników Gali.

Jeśli więc masz ochotę osobiście poznać lub spotkać się z najlepszymi zawodnikami w kraju, wygrać nagrody, zobaczyć jak wygląda rywalizacja na railach, obejrzeć świetne zdjęcia i filmy, zakupić najbardziej trendy ciuchy i bawić się przednio przy muzyce puszczanej przez czołowych DJ’ów to nie możesz przegapić tej imprezy!!!